Místo pro Vaše reklamy → HERE !
Vzkazy pro autorku → HERE !

Listopad 2011

GTA San Andreas

25. listopadu 2011 v 17:51 PC hry
Zdravím, dnes máme článek na téma PC hry a vybrala jsem hru GTA San Andreas. Je to opravdu dobrá hra. Hlavní postavou je Carl Johnson (přezdívaný "CJ"). Příběh se točí kolem černošského gangstera Carla "CJ" Johnsona, který se roku 1992 vrací do rodného Los Santos poté, co se dozví, že byla jeho matka zavražděna. Zde nachází svou rodinu a pár zbývajících členů rozpadajícího se gangu Grove Street Families. CJ postupně odhalí, kdo za vraždou stojí, a obnoví sílu svého gangu.
Tato hra má také několik neoficiálních multiplayerů. Mezi nejznámější patří SA:MP, MTA:SA, GTA Tournament a GTA Rumble.
Abych pravdu řekla, tak SA:MP hraji velmi často. Mám 0.3c clienty. Poprvé na SAMP sem hrála na serveru Take me down , na kterém hraji i teď a hrát budu ještě dlouho. Stala jsem se tam už i administrátorem. Tento server vám opravdu moc doporučuji! V prosinci před vánocemi vyjde betatest verze vlastního módu Royal State, na kterém náš TMD tým pilně pracoval. Budu moc ráda, když na serveru uvidíme plno nových hráčů :) (IP serveru:146.255.25.10:7779)
SA:MP je opravdu úžasný! Je to mnohem lepsí než obyčejný Singleplayer. Takže kdo má GTA San Andreas tak doporučuji SAMP stáhnout (0.3c)

SONM→1. kolo

4. listopadu 2011 v 14:39 Soutěže

Tak je to tu! Máme tu 1.kolo SONM! A přihlásilo se nám 7 Sotěžících!!