Místo pro Vaše reklamy → HERE !
Vzkazy pro autorku → HERE !

Říjen 2011

Omyl

31. října 2011 v 14:50
Tak se vám musím omluvit. Všechny nápady na téma článků my unikly. Ale jeden mám stále v hlavě, ale budu ho mset napsat později.
Tákže, první kolo SONM se už blíží! Vy, co ste se přihlásili, tak vám dám na váš blog vědět :) Jinak přeji pěkný den ..

Žeby?.....

28. října 2011 v 21:00
Zdravím kuřátka, máme to ale krásný večeer :D Joo, ráda bych vám něco zdělila....SONM z důvodu nefunkčního kompjůtru :D (no prostě chci říct že mi prostě nefachčí monitor) trošičku sem posouvala, s monitorem teda nevím co udělám, ale budu se sznažit ho rozjet :-) Takže 1.kolo SONM udělám v nejbližším čase...Na notebooku nemám ty věci k soutěži. Takže se onlouvám. Ale nebojte se, bude to co nejdřív :) Jinaak...nene děckáá! Já vám dát sedět až do noci u komplu! Vypálíte si očiiii! xD xD Pokus právě paříte ty akční hry tak si dávejte majzla na ty epileptický záchvaty joo? xD xD Notaak honem do postýlek, už je po večerníčku! :D Hele, jsem geniální člověk :P Slibuju vám záplavu nových článků, páč mám bezva nápady, snad mě to do zítra vydrží...jeden napíšu ještě dneska :D Protože bych to zítra nenapsala :D Tákže se těšte..Prosíím komentíky :D Nemyslím typu hezuu blooog :D Díky xD

Vzkazy a otázky pro autorku

9. října 2011 v 18:04
Máte nějaký dotaz, či vzkaz autorce ?.. Zde v komentářích máte prostor ke svému vyjádření.

Málo času

9. října 2011 v 17:25
Áno-áno. Zdravím. Je to poznat... Mám na blog málo času. Ale tk hrozný to zase není. Povinností mám dost. Blog je mezi těma posleníma věcma co stíhám. Ještě jak připadla nová sekce The sims 2 tak toho budu muset stíhat víc. Teď si ale plánuju na blog více času. Nejvíce se budu věnovat The sims 2 a pak soutěžím. Také zakládám new sekci Důležité oznámení pro mě. Takže kdybyste mi chtěli něco říct tak prosím do té sekce. Jinde komentáře moc neprohlížím. Děkuji za pozornost.
Vaše Miss Entertainment!

The sims 2

5. října 2011 v 16:35
Zdravím, rozhodla jsem se přidat na blog také rubriku The sims 2 ,hru hraju už dlouho. Takže v rubrice budou komixy (moje tvorba, cizí tvorba), Downy (moje tvorba, cizí tvorba), moje datatisky, obecně o hře The sims 2, různé časopisy The sims 2, moji simíci, moje domy (nějaké i ke stažení) , návody, poradna, atd. Jako překvapení bude i seriál z The sims 2, který bude pravidelně. ale bude to později. Budu se snažit makat ikdyž mám tolik povinností, ale na blog se přece jenom dostanu. Více o seriálu a časopisu z The sims 2 informace později.
Krásný den, Miss Entertainment